DIAGNOSTYKA 360° Ludzie – Idee – Innowacje

NOWE, MIĘDZYNARODOWE TARGI DLA UCZESTNIKÓW BRANŻY DIAGNOSTYCZNEJ

 

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa w pierwszej edycji targów DIAGNOSTYKA 360° Ludzie – Idee – Innowacje, które odbędą się w Łodzi, w dniach 15-17 marca 2022 roku.

DIAGNOSTYKA 360°, to nowy punkt na mapie wydarzeń, skierowany do wszystkich związanych z szerokim spektrum nauk i technologii diagnostycznych.

Targi w dalszym ciągu pozostają doskonałą areną wspierającą proces wzmacniania pozycji marki na rynku. W wielu sektorach gospodarki relacji B2B i B2C nie można w 100% przenieść się do internetu. Targi oferują wiele korzyści dla firm o różnej wielkości. Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, udział w wydarzeniu o charakterze wystawy jest szczególnie istotny.

Pełna nazwa naszego wydarzenia nie bez przyczyny brzmi: DIAGNOSTYKA 360° Ludzie - Idee - Innowacje. Bez kreatywności człowieka i zespołów nie ma pomysłów, nie tworzone są unikalne rozwiązania. Nasze targi mają być sceną dla efektów procesów twórczych. Chcemy pokazać nowoczesną diagnostyką praktycznie z każdego kąta, chcemy mówić o niej na okrągło.

Już dziś do współpracy zapraszamy: producentów, dystrybutorów, organizacje branżowe, uczelnie, ośrodki badawcze i naukowe, sieci laboratoriów, jednostki wsparcia oraz media. Chcemy aby targi DIAGNOSTYKA 360° były płaszczyzną nie tylko do prezentacji nowoczesnej myśli technologicznej, ale również wymiany wiedzy i doświadczeń. Edukacja z pewnością będzie integralną częścią wydarzenia. Panele dyskusyjne, hot topics, wykłady, warsztaty i przede wszystkim eksperci z całego świata połączą tych, którzy szukają informacji, z tymi, którzy wiedzą jak ważne jest się nią dzielić. 

Do zobaczenia w Łodzi, w sercu Polski.

Szczegółowa oferta dla wystawców w październiku.