ADRES KORESPONDENCYJNY
EXACTUS Ewa Mastalerz, Marek Wiktorowski spółka jawna
90-418 Łódź
Al. Kościuszki 17 Ip.
e-mail: info@exactus.pl

NIP 725 001 46 79
REGON 470502921
KRS 0000090731
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
 
RACHUNKI BANKOWE
BNP PARIBAS Bank Polska S.A.
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
Swift: PPABPLPK

Numer rachunku (PLN): 65 1600 1143 1817 6841 1000 0001
IBAN: PL 65 1600 1143 1817 6841 1000 0001

Numer rachunku (EUR): 38 1600 1143 1817 6841 1000 0002 
IBAN: PL 38 1600 1143 1817 6841 1000 0002
NASZ ZESPÓŁ

Dyrektor Zarządzający
Łukasz Sowa
tel. kom. +48 507 153 530; e-mail: l.sowa@exactus.pl

CZĘŚĆ EDUKACYJNA
Marta Kierzek-Szewczyk
tel. kom. +48 606 806 180 ; e-mail: m.kierzek@exactus.pl
Magdalena Wyrwas
tel. kom. +48 882 607 009; e-mail: m.wyrwas@exactus.pl
Ewa Mastalerz
tel. kom. +48 602 365 145; e-mail: e.mastalerz@exactus.pl

WYSTAWA, REZERWACJA STOISK
Marek Wiktorowski
tel. kom. + 48 602 365 147; e-mail: m.wiktorowski@exactus.pl

WYSTAWA, ROZLICZENIA FINANSOWE

Ewa Jakubcewicz-Tadzik
tel. kom. +48 728 404 726; e-mail: e.tadzik@exactus.pl